SEA Banner

SEA short outline

Sustainable Entrepreneurship – podnikateľský model budúcnosti

Staňte sa „Sustainable Entrepreneur“ roku 2014! Angažované podniky z celého sveta sa môžu uchádzať o „Sustainable Entrepreneurship Award 2014“. Prihlášku je možné podať do 30. apríla 2014.

Sustainable Entrepreneurship Awardom (SEA) môžete byť ako podnik vyznamenaný vtedy, keď tvorí „Sustainable Entrepreneurship“ Vaše podnikateľské gro a keď takto produkujete Vaše hospodárske zisky.

Špičkový network z oblasti politiky, ekonomiky a spoločnosti, nesie myšlienky SEA ďaleko do sveta a upevňuje „Sustainable Entrepreneruship“ ako model podnikania, ktorý má budúcnosť. Mierová vyslankyňa UN Jane Goodall, prezident Európskej komisie José Manuel Barroso, US-senátor Marc R. Pacheco ako aj zakladateľ a CEO Idea Connection Systems Inc. Robert B. Rosenfeld patria k propagátorom a tváram SEA.

Aj tohtoročná porota SEA pozostáva z medzinárodne uznávaných rozhodujúcich osobností najvyššej ligy, mimo iného profesora Harvardskej univerzity Johna D. Spenglera, poslanca Európskeho parlamentu Alojza Peterleho, profesora Bostonského Collegu Bradleyho Googinsa, predstaviteľky predstavenstva Bertelsmann-Stiftung Brigitte Mohn, zakladateľa Transparency International Petra Eigena ako aj minulého EU komisára a predsedu poroty SEA Franza Fischlera.

„Best Projects“ ako aj „Best Idea“ budú dňa 7. Októbra 2014 predstavené v rámci gala podujatia vo Viedenskej Hofburg. Najpresvedčivejší projekt získa prémiu vo výške 10.000 eur.

Záujemcovia, firmy, ktoré plánujú resp. realizovali projekty a koncepty v duchu Sustainable Entrepreneurship, sa môžu uchádzať na platforme www.se-award.org Uchádzať sa môžete okamžite, najneskôr však do 30. apríla 2014.
Ďalšie informácie ohľadom registrácie a podania projektu nájdete na webovej stránke podujatia: www.se-award.org .